11 августа, 16:57

Спокусившись багатообіцяючою роботою в Росії, можна перетворитися на терориста в зоні АТО

Як повідомив керівник Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза, сьогодні о першій годині ночі на блок-посту в м. Підгородньому був зупинений мікроавтобус з 11 жителями Кривого Рогу. Всі вони мали тілесні ушкодження. Спочатку молодики запевнили, що їздили на екскурсію до Харкова. Проте у ході допиту зізналися, що намагалися виїхати до Росії на роботу, але там їх побили.

При більш детальній розмові з правоохоронцями затримані розповіли, що їм запропонували перспективну роботу в Росії. При чому вони так і не змогли назвати ні міста, ні компанію, куди збиралися працевлаштуватися.
У молодиків взяли відбитки пальців та поставили їх на облік. Правоохоронні органи будуть певний час відстежувати їх діяльність, щоб попередити можливі сепаратистські прояви. Також цими молодими людьми зацікавився військкомат, найближчим часом їх перевірять за списками.
Всі пам’ятають страшні злочинні схеми, коли молоді дівчата, виїжджаючи на роботу за кордон, танцівницями потрапляли в полон будинків розпусти. Схожа злочинна схема може відпрацьовуватися і в зоні АТО. Химерна перспективна робота в Росії може виявитися пасткою для українських юнаків. По приїзду до місця призначення, молоді люди потрапляють у полон та відсилаються до зони АТО на підмогу терористам.
До уваги всіх жителів Дніпропетровщини, будьте пильними, якщо вам пропонують підозрілу роботу, одразу повідомляйте у відповідні правоохоронні органи

© Akcent 2008